0 332 342 53 81 - 0 533 335 50 01
0 332 342 53 81 - 0 533 335 50 01
Whatsapp Mesaj

>> Firma profili

 

Firmamız; Uzun yıllardır ellektrik direkleri, travers ve seksiyonerlerin imalat ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.


Elektrik direği, elektrik enerjisi iletimi ve dağıtımı için kullanılan yapısal bir elemandır. Firmamız; metal malzemelerden imalat yapmaktadır. Elektrik telleri, kabloları veya iletim hatları, bu direkler üzerine monte edilir ve enerjinin elektrik santrallerinden tüketiciye veya endüstriyel tesislere iletimini sağlarlar.


Elektrik direklarinin imalatında kullanılan malzeme ve işçilik büyük önem arzeder. Ürün halkamızın içinde A Tip Elektrik Direkleri, Kafes Tip Elektrik Direkleri ile Trafa Tip Elektrik Direkleri yer almaktadır.


Geçen zaman içinde sayısız A Tip Elektrik Direği, Kafes Tip Elektrik Direği, Trafa Tip Elektrik Direği, travers ve seksiyoner imalatını tamamlayıp, müşterilerimize teslimatını yaptık. gelecekte de kaliteli malzeme, usta işçilik, uygun fiyat politikası ile zamanında ürün teslimatı prensibimizden asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Elektrik direklerini ülkemizin yanında pek çok ülkeye de göndermiş bulunmaktayız. Zirve yürüyüşümüzde çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.